TJEP TF-18/55 Bradnagelaar
| Specificaties | |
| Artikel nr. | 100428 |
| EAN nr. | 5702551004289 |
| Type | Pneumatisch Nailer |
| Afmeting (L×B×H) | 262 × 68 × 262 mm |
| Gewicht | 1.5 kg |
| Luchtverbruik per cyclus | 1.0 liters |
| Bevestigers | |
| Lengte | 15. 19. 25. 35. 40. 45. 50. 55 mm |
| Diameter | 1.2 mm |
| Hoek | 0° |
| Toepassing Deurlijsten, Glaslatten, Panelling, Deurlijsten | |
Brad nailer, perfect for glazing beads, verborgen bevestiging, panelling, cabinets, displays etc.
Key product features
- Safety bracket integrated in nose
- Adjustable air exhaust
- Adjustable depth control
- No-mark nose
- Belt hook
- Side load
- Dry fire lock-out
| Artikel nr. | Product | Finish |
|---|---|---|
| 842015 | TJEP TF-18 brads 15 mm | Verz. |
| 842019 | TJEP TF-18 brads 19 mm | Verz. |
| 842025 | TJEP TF-18 brads 25 mm | Verz. |
| 842035 | TJEP TF-18 brads 35 mm | Verz. |
| 842038 | TJEP TF-18 brads 38 mm | Verz. |
| 842040 | TJEP TF-18 brads 40 mm | Verz. |
| 842045 | TJEP TF-18 brads 45 mm | Verz. |
| 842050 | TJEP TF-18 brads 50 mm | Verz. |
| 842016 | TJEP TF-18 brads 15 mm | Roestvrij A4 |
| 842021 | TJEP TF-18 brads 19 mm | Roestvrij A4 |
| 842026 | TJEP TF-18 brads 25 mm | Roestvrij A4 |
| Artikel nr. | Product |
|---|---|
| 106075 | TJEP Hybrid slang, 3/8" - 10 meter |
| 106077 | TJEP Hybrid slang, 3/8" - 20 meter |
| 106095 | TJEP air hose, 8/14 mm poly with nipple and coupling |
| 106096 | TJEP hose reel, 8/14 mm poly with nipple and coupling |
| 106228 | TJEP All season oil |
| 876739 | Driver unit |
| 876748 | O-rings, set |
| TJEP 4/5-2 Silent compressor Artikel nr. 123054 EAN nr. 5702551230541 | |
| TJEP 50/30-4 Silent compressor Artikel nr. 123066 EAN nr. 5702551230664 | |
| TJEP 9/20 HP compressor Artikel nr. 123074 EAN nr. 5702551230749 | |
| TJEP 24/30-4 Silent compressor Artikel nr. 123064 EAN nr. 5702551230640 | |
| TJEP 24/30-2 compressor Artikel nr. 123068 EAN nr. 5702551230688 | |
| TJEP 17/15-2 Silent compressor Artikel nr. 123060 EAN nr. 5702551230602 | |
| TJEP 8/10-2 Silent compressor Artikel nr. 123056 EAN nr. 5702551230565 | |
| Bekijk de handleiding online: |
|---|













