TJEP TF-18/30 E brad nailer [Beëindigd]
| Specificaties | |
| Artikel nr. | 100423 |
| EAN nr. | 5702551004234 |
| Afmeting (L×B×H) | 206 × 55 × 192 mm |
| Gewicht | 1.4 kg |
| Bevestigers | |
| Lengte | 15. 19. 25. 30 mm |
| Diameter | 1.2 mm |
| Hoek | 0° |
| Toepassing Panelling, Deurlijsten | |
| Artikel nr. | Product | Finish |
|---|---|---|
| 842015 | TJEP TF-18 brads 15 mm | Verz. |
| 842019 | TJEP TF-18 brads 19 mm | Verz. |
| 842025 | TJEP TF-18 brads 25 mm | Verz. |
| 842030 | TJEP TF-18 brads 30 mm | Verz. |
| 842016 | TJEP TF-18 brads 15 mm | Roestvrij A4 |
| 842021 | TJEP TF-18 brads 19 mm | Roestvrij A4 |
| 842026 | TJEP TF-18 brads 25 mm | Roestvrij A4 |
| 842031 | TJEP TF-18 brads 30 mm | Roestvrij A4 |
| Artikel nr. | Product |
|---|---|
| 106228 | TJEP All season oil |
| Bekijk de handleiding online: |
|---|













