TJEP KA 4060 GAS 2G ankernailer [Beëindigd]
| Specificaties | |
| Artikel nr. | 100831 |
| EAN nr. | 5702551008317 |
| Type | Gas Nailer |
| Afmeting (L×B×H) | 384 × 115 × 392 mm |
| Gewicht | 3.75 kg |
| Schoten per gaspatroon | Ca. 1,100 |
| Schoten op 1 acculading | Ca. 4,000 |
| Bevestigers | |
| Lengte | 40 - 60 mm |
| Diameter | 4.0 mm |
| Hoek | 34° |
| Toepassing Metaal connector plates, Wind drag strip | |
| Artikel nr. | Product | Finish |
|---|---|---|
| 837140 | TJEP KA 40/40 Ankernagels | Verz. 12µ+ |
| 837150 | TJEP KA 40/50 Ankernagels | Verz. 12µ+ |
| 837160 | TJEP KA 40/60 Ankernagels | Verz. 12µ+ |
| 837040 | TJEP KA 40/40 Ankernagels | Thermisch verzinkt |
| 837340 | TJEP KA 40/40 Ankernagels | Roestvrij A4 |
| Artikel nr. | Product |
|---|---|
| 100840 | TJEP battery charger 1,65 Ah NiMh |
| 100842 | TJEP battery, 1,65 Ah NiMh |
| 100853 | TJEP fuel cell, orange ring |
| 100856 | TJEP all-season fuel cell, red ring |
| 100890 | TJEP Cleaner |
| 876738 | Driver unit |
| Bekijk de handleiding online: |
|---|















