TJEP HA-35 GAS 2G Haften nailer [Beëindigd]
| Specificaties | |
| Artikel nr. | 100828 |
| EAN nr. | 5702551008287 |
| Type | Gas Nailer |
| Afmeting (L×B×H) | 327 × 137 × 309 mm |
| Gewicht | 2.26 kg |
| Schoten per gaspatroon | Ca. 1,100 |
| Schoten op 1 acculading | Ca. 4,000 |
| Bevestigers | |
| Lengte | 22 - 35 mm |
| Diameter | 2.8 mm |
| Hoek | 22° |
| Toepassing Metal , Tin daken , Zink materiaal | |
| Artikel nr. | Product | Finish |
|---|---|---|
| 839814 | TJEP HA 28/25 ring nails, haften | Thermisch verzinkt |
| 839802 | TJEP HA 28/25 ring nails, haften | Roestvrij A2 |
| 839812 | TJEP HA 28/32 ring nails, haften | Roestvrij A2 |
| Artikel nr. | Product |
|---|---|
| 100840 | TJEP battery charger 1,65 Ah NiMh |
| 100842 | TJEP battery, 1,65 Ah NiMh |
| 100881 | TJEP fuel cell, yellow ring |
| 100890 | TJEP Cleaner |
| 876749 | Driver unit |
| Bekijk de handleiding online: |
|---|














