TJEP AB-15/64 GAS 2G finish nailer [Beëindigd]
| Specificaties | |
| Artikel nr. | 100822 |
| EAN nr. | 5702551008225 |
| Type | Gas Nailer |
| Afmeting (L×B×H) | 320 × 135 × 305 mm |
| Gewicht | 2.28 kg |
| Schoten per gaspatroon | Ca. 1,100 |
| Schoten op 1 acculading | Ca. 4,000 |
| Bevestigers | |
| Lengte | 25 - 64 mm |
| Diameter | 1.8 mm |
| Hoek | 34° |
| Toepassing Plinten, Deurlijsten, Glaslatten, Houten plafonds, Deurlijsten | |
TJEP AB-15/64 GAS 2G finish nailer is beëindigd en vervangen door:
TJEP AB-15/64 GAS 3G finish nailer
| Artikel nr. | Product | Finish |
|---|---|---|
| 842525 | TJEP AB-15 finish nails 25 mm, w/glue | Verz. |
| 842532 | TJEP AB-15 finish nails 32 mm, w/glue | Verz. |
| 842538 | TJEP AB-15 finish nails 38 mm, w/glue | Verz. |
| 842545 | TJEP AB-15 finish nails 45 mm, w/glue | Verz. |
| 842550 | TJEP AB-15 finish nails 50 mm, w/glue | Verz. |
| 842564 | TJEP AB-15 finish nails 64 mm, w/glue | Verz. |
| 842565 | TJEP AB-15 finish nails 64 mm, w/glue | Roestvrij A2 |
| 842526 | TJEP AB-15 finish nails 25 mm, w/glue | Roestvrij A4 |
| 842533 | TJEP AB-15 finish nails 32 mm, w/glue | Roestvrij A4 |
| 842539 | TJEP AB-15 finish nails 38 mm, w/glue | Roestvrij A4 |
| 842551 | TJEP AB-15 finish nails 50 mm, w/glue | Roestvrij A4 |
| Artikel nr. | Product |
|---|---|
| 100840 | TJEP battery charger 1,65 Ah NiMh |
| 100842 | TJEP battery, 1,65 Ah NiMh |
| 100881 | TJEP fuel cell, yellow ring |
| 100890 | TJEP Cleaner |
| 871086 | No-mark set |
| 871098 | Piston rings |
| 875926 | Driver unit |
| Bekijk de handleiding online: |
|---|














