TJEP VF-16/64 GAS 2G finish nailer [Beëindigd]
| Specificaties | |
| Artikel nr. | 100819 |
| EAN nr. | 5702551008195 |
| Type | Gas Nailer |
| Afmeting (L×B×H) | 332 × 86 × 275 mm |
| Gewicht | 2.22 kg |
| Schoten per gaspatroon | Ca. 1,100 |
| Schoten op 1 acculading | Ca. 4,000 |
| Bevestigers | |
| Lengte | 32 - 63 mm |
| Diameter | 1.6 mm |
| Hoek | 20° |
| Toepassing Plinten, Deurlijsten, Glaslatten, Houten plafonds, Deurlijsten | |
TJEP VF-16/64 GAS 2G finish nailer is beëindigd en vervangen door:
TJEP VF-16/64 GAS 3G finish nailer
| Artikel nr. | Product | Finish |
|---|---|---|
| 842432 | TJEP VF-16 finish nails 32 mm | Verz. |
| 842438 | TJEP VF-16 finish nails 38 mm | Verz. |
| 842445 | TJEP VF-16 finish nails 45 mm | Verz. |
| 842451 | TJEP VF-16 finish nails 51 mm | Verz. |
| 842463 | TJEP VF-16 finish nails 63 mm | Verz. |
| 842433 | TJEP VF-16 finish nails 32 mm | Roestvrij A4 |
| 842439 | TJEP VF-16 finish nails 38 mm | Roestvrij A4 |
| 842452 | TJEP VF-16 finish nails 51 mm | Roestvrij A4 |
| Artikel nr. | Product |
|---|---|
| 100840 | TJEP battery charger 1,65 Ah NiMh |
| 100842 | TJEP battery, 1,65 Ah NiMh |
| 100881 | TJEP fuel cell, yellow ring |
| 100890 | TJEP Cleaner |
| 871087 | No-mark set |
| 871098 | Piston rings |
| 875913 | Driver unit |
| Bekijk de handleiding online: |
|---|














