TJEP FH 21/90 GAS framing nailer [Beëindigd]
| Specificaties | |
| Artikel nr. | 100807 |
| EAN nr. | 5702551008072 |
| Type | Gas Nailer |
| Afmeting (L×B×H) | 332 × 126 × 310 mm |
| Gewicht | 3.57 kg |
| Schoten per gaspatroon | Ca. 1,100 |
| Schoten op 1 acculading | Ca. 4,000 |
| Bevestigers | |
| Lengte | 50 - 90 mm |
| Diameter | 2.9 - 3.1 mm |
| Hoek | 21° |
TJEP FH 21/90 GAS framing nailer is beëindigd!
| Artikel nr. | Product | Finish |
|---|---|---|
| 838051 | TJEP FH 28/50 gladde nagels | Blank |
| 838063 | TJEP FH 28/63 ring nagels | Blank |
| 838075 | TJEP FH 28/75 ring nagels | Blank |
| 838090 | TJEP FH 31/90 ring nagels | Blank |
| 838150 | TJEP FH 28/50 ring nagels | Thermisch verzinkt |
| 838163 | TJEP FH 28/63 ring nagels | Thermisch verzinkt |
| 838175 | TJEP FH 28/75 ring nagels | Thermisch verzinkt |
| 838190 | TJEP FH 31/90 ring nagels | Thermisch verzinkt |
| 838855 | TJEP FH 28/55 ring nagels | Roestvrij A2 |
| Artikel nr. | Product |
|---|---|
| 100840 | TJEP battery charger 1,65 Ah NiMh |
| 100842 | TJEP battery, 1,65 Ah NiMh |
| 100853 | TJEP fuel cell, orange ring |
| 100856 | TJEP all-season fuel cell, red ring |
| 100890 | TJEP Cleaner |
| 874763 | Lockring for No-mark |
| 876678 | No-mark |
| Bekijk de handleiding online: |
|---|















