TJEP GRF 34/90 GAS 2G framing nailer [Beëindigd]
| Specificaties | |
| Artikel nr. | 100806 |
| EAN nr. | 5702551008065 |
| Type | Gas Nailer |
| Afmeting (L×B×H) | 375 × 108 × 372 mm |
| Gewicht | 3.63 kg |
| Schoten per gaspatroon | Ca. 1,100 |
| Schoten op 1 acculading | Ca. 4,000 |
| Bevestigers | |
| Lengte | 50 - 90 mm |
| Diameter | 2.8 - 3.1 mm |
| Hoek | 34° |
| Toepassing Latten , Decor bedekking, Bekisting, Spanplaten, Harde planken, Grenen vloeren, Fascia boars - wood, Eaves , Vouwhout, Raftering, Plywood | |
TJEP GRF 34/90 GAS 2G framing nailer is beëindigd en vervangen door:
TJEP GRF 34/90 GAS 3G framing nailer
| Artikel nr. | Product |
|---|---|
| 100840 | TJEP battery charger 1,65 Ah NiMh |
| 100842 | TJEP battery, 1,65 Ah NiMh |
| 100846 | Flooring nose piece |
| 100849 | Decra safety bracket |
| 100853 | TJEP fuel cell, orange ring |
| 100856 | TJEP all-season fuel cell, red ring |
| 100890 | TJEP Cleaner |
| 875735 | Driver unit |
| 876677 | No-mark |
| 876679 | Lockring for No-mark |
| Bekijk de handleiding online: |
|---|















