TJEP CP-40 betonnailer [Beëindigd]
| Specificaties | |
| Artikel nr. | 100362 |
| EAN nr. | 5702551003626 |
| Type | Pneumatisch Nailer |
| Afmeting (L×B×H) | 436 × 120 × 320 mm |
| Gewicht | 3.4 kg |
| Luchtverbruik per cyclus | 3.0 liters |
| Bevestigers | |
| Lengte | 15 - 40 mm |
| Diameter | 2.6 - 3.0 mm |
| Hoek | 0° |
| Toepassing Wind drag strip, Pre-fab, Drywall steel rails | |
TJEP CP-40 betonnailer is beëindigd!
| Artikel nr. | Product | Finish |
|---|---|---|
| 839290 | TJEP CPX 27/16 Beton Pins | Verz. |
| 839291 | TJEP CPX 27/20 Beton Pins | Verz. |
| 839292 | TJEP CPX 27/25 Beton Pins | Verz. |
| 839293 | TJEP CPX 27/30 Beton Pins | Verz. |
| 839294 | TJEP CPX 27/35 Beton Pins | Verz. |
| 839295 | TJEP CPX 27/40 Beton Pins | Verz. |
| 839296 | TJEP CPX 30/15 Staal / Beton Pins | Mech. verz. |
| 839297 | TJEP CPX 30/20 Staal / Beton Pins | Mech. verz. |
| 839298 | TJEP CPX 30/25 Staal / Beton Pins | Mech. verz. |
| 839299 | TJEP CPX 30/30 Staal / Beton Pins | Mech. verz. |
| 839300 | TJEP CPX 30/35 Staal / Beton Pins | Mech. verz. |
| Artikel nr. | Product |
|---|---|
| 106075 | TJEP Hybrid slang, 3/8" - 10 meter |
| 106077 | TJEP Hybrid slang, 3/8" - 20 meter |
| 106095 | TJEP air hose, 8/14 mm poly with nipple and coupling |
| 106096 | TJEP hose reel, 8/14 mm poly with nipple and coupling |
| 106228 | TJEP All season oil |
| 877323 | Driver unit |
| Bekijk de handleiding online: |
|---|













