TJEP ZE-65 coil nailer [Beëindigd]
| Specificaties | |
| Artikel nr. | 100143 |
| EAN nr. | 5702551001431 |
| Type | Pneumatisch Nailer |
| Afmeting (L×B×H) | 300 × 145 × 316 mm |
| Gewicht | 2.3 kg |
| Luchtverbruik per cyclus | 2.3 liters |
| Bevestigers | |
| Lengte | 32 - 65 mm |
| Diameter | 2.1 - 2.5 mm |
| Hoek | 0° |
| Toepassing Decor bedekking, Bekisting, Ivarplank Cedral, Fascia boars - wood, Gevelpanelen, Boeidelen | |
| Artikel nr. | Product | Finish |
|---|---|---|
| 835240 | TJEP ZE 21/40 ring nails | Blank |
| 835245 | TJEP ZE 25/45 ring nails | Blank |
| 835250 | TJEP ZE 21/50 ring nails | Blank |
| 835251 | TJEP ZE 25/50 ring nails | Blank |
| 835265 | TJEP ZE 25/65 ring nails | Blank |
| 835135 | TJEP ZE 25/35 ring nails | Verz. |
| 835145 | TJEP ZE 25/45 ring nails | Verz. |
| 835035 | TJEP ZE 21/35 ring nails | Thermisch verzinkt |
| 835040 | TJEP ZE 21/40 ring nails | Thermisch verzinkt |
| 835045 | TJEP ZE 21/45 ring nails | Thermisch verzinkt |
| 835050 | TJEP ZE 21/50 ring nails | Thermisch verzinkt |
| 835051 | TJEP ZE 25/50 ring nails | Thermisch verzinkt |
| 835252 | TJEP ZE 25/50 ring nails, Decra black | Thermisch verzinkt |
| 835253 | TJEP ZE 25/50 ring nails, Decra red | Thermisch verzinkt |
| 835065 | TJEP ZE 25/65 ring nails | Thermisch verzinkt |
| 835450 | TJEP ZE 25/50 ring nails, A2 | Roestvrij A2 |
| 835465 | TJEP ZE 25/65 ring nails, A2 | Roestvrij A2 |
| 835350 | TJEP ZE 21/50 ring nails, A4 | Roestvrij A4 |
| 835351 | TJEP ZE 25/50 ring nails, A4 | Roestvrij A4 |
| 835365 | TJEP ZE 25/65 ring nails, A4 | Roestvrij A4 |
| Artikel nr. | Product |
|---|---|
| 106075 | TJEP Hybrid slang, 3/8" - 10 meter |
| 106077 | TJEP Hybrid slang, 3/8" - 20 meter |
| 106095 | TJEP air hose, 8/14 mm poly with nipple and coupling |
| 106096 | TJEP hose reel, 8/14 mm poly with nipple and coupling |
| 106228 | TJEP All season oil |
| 850251 | Decra Safety bracket |
| 850253 | Quadro safety bracket |
| 871046 | No-mark set |
| 871096 | Spare parts set |
| 875220 | Driver unit |
| TJEP 50/30-4 Silent compressor Artikel nr. 123066 EAN nr. 5702551230664 | |
| TJEP 9/20 HP compressor Artikel nr. 123074 EAN nr. 5702551230749 | |
| TJEP 24/30-4 Silent compressor Artikel nr. 123064 EAN nr. 5702551230640 | |
| TJEP 24/30-2 compressor Artikel nr. 123068 EAN nr. 5702551230688 | |
| TJEP 17/15-2 Silent compressor Artikel nr. 123060 EAN nr. 5702551230602 | |
| TJEP 8/10-2 Silent compressor Artikel nr. 123056 EAN nr. 5702551230565 | |
| Bekijk de handleiding online: |
|---|













